Finał zbiórki na Lenę – Marzec 2023

Większość z Was już wie, że jako Stowarzyszenie Broda i Tatuaż – Beard Clan, organizuje 3-4 zbiórki charytatywne w roku. W marcu zrobiliśmy pierwszą z nich, dla  wojowniczki Leny, córki naszego Bratka Krzysztof Kisłowski.

Lena urodziła się z rzadkim zespołem wad genetycznych – zespół Cornelii de Lange (CdLS), mutacja genu DDX23. Mimo wielu schorzeń towarzyszących, Lenka jest wspaniałą, często uśmiechniętą i bardzo wrażliwą dziewczynką.

Lena jest pod stałą opieką wielu specjalistów i terapeutów. Zmaga się z opóźnieniem psychoruchowym, obustronnym niedosłuchem, astygmatyzmem, brakiem mowy i niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Każdego dnia poprzez pracę z terapeutami i rodzicami w domu, stymulację, zabawę walczy o samodzielność w przyszłości.

Ta zbiórka była rekordowa, zebraliśmy 19 940 złotych. Dziękujemy z całego serducha wszystkim, którzy się przyczynili do zebrania tak wielkiej kwoty.