Ogólnopolski Kongres #WIDZIMYSIE

Miniony weekend dla Stowarzyszenia był czymś wyjątkowym. Dzięki Fundacja Jesteśmy Pod Ścianą (ZA CO OGROMNIE DZIĘKUJEMY), mogliśmy przedstawić naszą MISJĘ, misję, którą jest drugi człowiek.

Na II KONGRESIE JPŚ mieliśmy zaszczyt zainaugurować ogólnopolski projekt #WIDZIMYSIĘ. Główna myśl przewodnia to: WIDZIMY SIĘ. WIDZIMY CIĘ. WIDZIMY WAS.

Jesteśmy młodym, bo zaledwie 2-letnim Stowarzyszeniem, ale reprezentujemy 19-tysięczną społeczność, zaangażowanych mężczyzn, połączonych przez grupę na Facebooku – Broda i Tatuaż. Jesteśmy bracią, która udowadnia, że broda i tatuaż to nie tylko rosnąca moda ostatnich lat, ale przede wszystkim jest to sposób myślenia i patrzenia na świat. W naszych szeregach są lekarze, psychologowie, nauczyciele, księża, dietetycy – wszyscy połączeni celem pomagania i wspierania innych i siebie nawzajem.

Kilka miesięcy temu, w powiązaniu z naszymi aktywnościami pojawiło się hasło #WIDZIMYSIĘ, które szybko zaczęło krążyć po sieci, jako znak poparcia dla naszych działań i misji.

Jako brodata i wytatuowana społeczność, jako mężczyźni, jako ludzie, chcemy nieść hasło przypominające o tym, co jest ważne. Chcielibyśmy, aby to hasło stało się prywatną misją dla każdego z nas i dla każdego z Was. #WIDZIMYSIĘ. WIDZIMY SIĘ. WIDZIMY CIĘ. WIDZIMY WAS.

Patrzmy na siebie nawzajem, bo każdy z nas może potrzebować pomocy! Zmieniajmy świat.