Informacje o stowarzyszeniu

Pomagamy z pasją i zaangażowaniem

Stowarzyszenie Broda i Tatuaż – Beard Clan powstało z inicjatywy Pawła Malca, założyciela i głównego administratora grupy Broda i Tatuaż na Facebooku, w dniu 06.12.2021 r.

ABC o stowarzyszeniu

Celem stowarzyszenia jest wspieranie osób potrzebujących przy pomocy akcji charytatywnych. Naszym celem jest pomoc chorym dzieciom z niepełnosprawnością ,specjalistycznym oddziałom dziecięcym szpitali a także schroniskom dla zwierząt. Poza tym Stowarzyszenie Broda i Tatuaż jest głównym organizatorem Zlotu Broda i Tatuaż im, Pawła Malca odbywającego się w Czaplinku i wielu innych akcji.

Mamy własną brodatą listę przebojów i program radiowy, w którym poruszamy różne ważne problemy, między innymi takie jak choroba XXI w. czyli depresja i staramy się przez to pomagać. Oczywiście przez cały czas prowadzimy nabór nowych członków wspomagających do stowarzyszenia, więc serdecznie zapraszamy.