Oficjalne przekazanie łóżka do przewozu pacjentów

Mamy wspaniałą wiadomość, w dniu dzisiejszym przekazaliśmy specjalny wózek do przewożenia chorych dla Oddziału Neurologii Wieku Rozwojowego i Pediatrii Szpital Zdroje Szczecin, który mogliśmy sfinansować dzięki sprzedaży naszego rumu Brodersons oraz wpłat członków naszego Stowarzyszenia.

Tutaj ogromne podziękowania dla firmy Folmar – Centrum Pokryć Dachowych za pomoc w transporcie wózka!

Wózek posiada regulację wysokości i kąta nachylenia podparcia pleców, uchwyt na butlę z tlenem, stojak na kroplówki oraz składane barierki, które odpowiadają za bezpieczny transport pacjenta.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, dumni z Was, którzy przyczynili się do realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia – a szczęśliwi, ponieważ udało się!

Dziękujemy! ❤