Karty członkowskie Broda i Tatuaż

Postanowiliśmy uhonorować członków wspierających nasze stowarzyszenie kartami członkowskimi.

Każda jest robiona specjalnie dla nowego członka, nadawany jest indywidualny numer. Karty przychodzą w ładnym etui. Karta poza walorami estetycznymi niesie ze sobą również wiele korzyści. Dołączając do stowarzyszenia otrzymujesz:

• metalową kartę członkowską ze swoim numerem, imieniem i nazwiskiem
  • otrzymujesz 5% rabatu na wszystkie grupowe ubrania i gadżety
  • w najbliższym czasie wrzucimy listę barberów gdzie otrzymacie również rabaty
  • pomagasz we wszystkich naszych akcjach charytatywnych organizowanych przez nasze stowarzyszenie
  • otrzymujesz w pierwszej kolejności wszystkie informacje o naszych działaniach
  • ważność karty i członkostwa to 12 miesięcy od momentu przystąpienia.

Ogromnie dziękujemy za wspieranie naszego stowarzyszenia, chcieliśmy w ten symboliczny sposób podziękować za wsparcie jakie nam dajecie. Nasze Stowarzyszenie „Broda i Tatuaż – Beard Clan” przez cały czas prowadzi nabór członków wspierających. Serdecznie zapraszamy.