Notka prasowa #ProdukujemyDobro dla Szpitala Szczecin Zdroje 2024

W dniach 11-12 października w szczecińskim kinie Kosmos odbędzie się 2. finał zbiórki SILNI DLA SŁABSZYCH, poprzedzony pokazami i konkursami tatuażu. Spotkanie zakończy się koncertem charytatywnym DR MISIO, przed którym wystąpi szczeciński zespół NIKT.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Broda i Tatuaż – BEARDCLAN. Fundusze z trwającej w całej Polsce zbiórki po raz kolejny przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcych Szpitala Szczecin Zdroje.

Nie jest to pierwsza taka akcja Brodersów. Z każdą zbiórką rozwijamy działania i poszerzamy ich zasięg. Podczas edycji wiosennej z finałem w Chorzowie, uzbieraliśmy kwotę 83 143 PLN, bijąc poprzedni rekord kwotowy, aby wesprzeć Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Idziemy po więcej.

Tej jesieni, na terenie całego kraju stanęły setki puszek kwestarskich. Można znaleźć je w każdym sklepie sieci Bagietka oraz punktach usługowych niemal każdej branży. Nasi Bracia organizują kwesty oraz tematyczne dni otwarte w mniejszych miastach, w pomoc angażuje się oddział w UK, w tym samym czasie działają licytacje, a w social mediach prowadzimy viralową akcję #PompujemyDobro, która zasila zbiórkę na zrzutka.pl

Na współpracę z nami decydują się kolejne firmy oraz instytucje.

Łączy nas wspólny cel – #ProdukujemyDobro!

Podczas szczecińskiego finału SILNI DLA SŁABSZYCH 2 odbędą się pokazy i konkursy tatuażu, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Impreza odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. Patronat medialny sprawują Radio ESKA, telewizja TVP3 Szczecin oraz portal wSzczecinie.pl

Wstęp na wydarzenie poprzedzające koncert jest bezpłatny.

Bilety na koncert: https://www.biletomat.pl/bilety/silni-dla-slabszych-2-szczecin-46398/

Osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami:

Jarosław Posiewka
kontakt@stowarzyszeniebit.pl